areawideautoglass.com

Starppilsētu satiksme - braukšanas dokumenti

SIA „VTU Valmiera” skolēniem, studentiem u.c. pasažieriem piedāvā izdevīgu braukšanas dokumentu- abonementa biļeti, kas gan starppilsētu, gan vietējas nozīmes maršrutos sniedz iespēju jebkuram pasažierim nokļūt sev vēlamā galamērķī par izdevīgāku cenu.

Ņemot vērā braucienu skaitu, kā arī pasažieru kategorijas, ir iespējams iegādāties četru veidu abonementa biļetes:

  • abonementa biļete darba dienām (vispārizglītojošo, arodizglītības, profesionālās izglītības un augstākās izglītības audzēkņiem) ar ne mazāk kā diviem braucieniem nedēļā nodrošina 10% atlaidi;
  • abonementa biļete nedēļai ar ne mazāk kā desmit braucieniem nodrošina 20% atlaidi;
  • abonementa biļete nedēļai ar ne mazāk kā 14 braucieniem nodrošina 25% atlaidi;
  • abonementa biļete periodam, kas ilgāks par 21 dienu, bet nepārsniedz 60 dienas, ar vidēji 14 braucieniem nedēļā nodrošina 30% atlaidi.

Abonementa biļete ir personalizēta ar pasažiera vārdu, uzvārdu, fotogrāfiju, kā arī norādīts maršruts, kurā biļete izmantojama un braucienu skaits. Pasažierim ar abonementa biļeti ir tiesības izvēlēties jebkuru brīvo vietu sabiedriskajā transportlīdzeklī, pēc tam, kad pasažieri ar biļešu kasē iegādātām vienreizējās braukšanas biļetēm ir ieņēmuši vietas atbilstoši biļetēs norādītajai sēdvietai.

Jāpiebilst, ka abonementa biļeti var izmantot tikai SIA „VTU Valmiera” autobusos.

Informāciju par abonementa biļetes iegādi var saņemt SIA „VTU Valmiera” pārvadājumu daļā pa tālruni 64229460 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

.